Baldų pervežimas į sodą ar sodybą

Baldų pervežimas į sodą ar sodybą

 Atšilus orams, turintieji laisvo laiko kraustosi gyventi į sodus ar sodybas. Grynas oras, malonūs sodo ar daržo darbai, puikiai praleistas poilsis. Tačiau prieš tai, tenka nusivežti būtiniausius daiktus.

Jei daiktų nėra daug, galima viską susivežti su lengvuoju automobiliu, tačiau jei reikia pervežti keletą baldų ir kitu namų apyvokos daiktų – geriausia samdytis krovininį automobilį. Ką reikia žinoti, ieškant kraustymo įmonės?

Kaip paskaičiuoti perkraustymo kainą?

Nepamirškite, kad kraustymo įmonės skaičiuoja pasikrovimo laiką ir kilometrus, nuvažiuotus už miesto ribos. Jei sodas miesto ribose, tada mokėsite tik už sugaištą laiką, o jei sodyba toliau už miesto – dar reikės mokėti ir už nuvažiuotus kilometrus.

Kur išsinuomoti krovininį automobilį?

Išsinuomoti krovininį mikroautobusą ar didelį krovininį automobilį galite bet kurioje perkraustymo įmonėje. Kainos skirtingos, bet skirtumas dažniausiai nežymus – kaina gali skirti keletu litų. Žinoma, galite pasinaudoti ir krovininis taksi paslauga.

Ar reikės krovėjų paslaugų?

Paplanuokite, kas pakraus ir iškraus Jūsų daiktus – Jūs patys, ar samdysite krovikus. Nepamirškite, kad už krovikų nuvežimą į Jūsų sodybą gali tekti simboliškai sumokėti – jie važiuoja dirbti, o ne ilsėtis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.