Biuro pekraustymas

 Biuro perkraustymas

Kaip perkraustyti biurą

Perkraustyti mažą ar didelį biurą galima greitai, patogiai ir paprastai. Užtenka skambučio perkraustymo kompanijai ir Jūs gausite išsamią konsultaciją ir atsakymus į visus  dominančius klausimus.

Perkraustymo planavimas

Jums patogiu metu perkraustymo įmonės darbuotojas atvyks į Jūsų biurą, apžiūrės perkraustomą turtą. Vėliau pateiks preliminarią perkraustymo darbų sąmatą. Žinodami perkraustymo kainą ir darbų trukmę, Jūs galite planuoti biudžetą, apskaičiuoti savo išlaidas, suplanuoti biuro perkėlimo laiką  Tinkamas planavimas gali žymiai sumažinti perkraustymo laiką, jo pasekmes, tuo pačiu ir Jūsų išlaidas.

Perkraustymas

Perkraustymo dieną, perkraustymo kompanijos darbuotojai atvyksta į Jūsų biurą. Jei reikia, prieš pradedant darbus, grindys, laiptai, liftas gali būti uždengiami apsauginėmis medžiagomis. Taip apsaugosite nekilnojamąjį turtą nuo sugadinimo.

Baldų surinkėjai atlieka baldų išmontavimo, pakavimo ir žymėjimo darbus, į kartonines dėžes sukrauna asmeninius daiktus, biuro įrangą ir dokumentus.

Serveriai ir telefonai atjungiami prieš pat išvykimą. Taip jūs turite galimybę naudotis ryšių ir informaciniais kanalais iki paskutinio momento. Visa įranga paruošiama transportavimui ir pervežama į naują biurą.

Persikrausčius į naują vietą.

Visi daiktai pristatyti į naują adresą. Perkraustymo įmonės darbuotojai pradeda daiktų išpakavimo ir baldų surinkimo darbus. Pagal naujo biuro planą, visi baldai ir biuro įranga sustatomi į savo vietas.

Kad darbas Jūsų biure prasidėtų pirmąją persikraustymo dieną, perkraustymo įmonės darbuotojai pirmiausia turėtų sutvarkyti darbo vietas. Pajungus interneto ir telefono ryšį, Jūsų darbuotojai gali pradėti dirbti savo tiesioginį darbą.

Surenkami baldai:  spintos, lentynos,  į vietas sudedami dokumentai. Galiausiai išvežamos naudotos pakavimo medžiagos.