Buto perkraustymas

 Buto, namo perkraustymas

Butų, namų perkraustymo paslaugos

Svarbiausia profesionalaus buto ar namo perkraustymo savybė – laiku, be žalos perkraustomam turtui atliktas darbas ir pailsėję, geros nuotaikos naujakuriai. Kad profesionaliai perkraustyti butą ar namą, didžiausią dėmesį reikia atkreipti į perkraustymo darbų organizavimą. Prieš daiktų perkėlimo darbus nustatoma perkraustomo turto apimtis,  perkraustymo laikas, automobilių, krovėjų skaičius, kartoninių dėžių, kitų pakavimo medžiagų kiekis. Teisingai organizavus perkraustymo darbus, viskas vyksta sklandžiai, be jokių netikėtumų.

Profesionalus baldų ir daiktų pakavimas?

Kai kraustomės į naują butą ar namą, tiek daug brangių širdžiai ir įprastų mums daiktų norime pasiimti kartu. Mylimas arbatos puodelis, jaukus krėslas, senas paveikslas, veidrodis, kiti daiktai. Kaip juos visus perkraustyti į naują butą ir niekuo nepakenkti? Čia padės profesionalus perkraustomų daiktų pakavimas, kuris apsaugos Jūsų daiktus nuo įbrėžimų, ar lūžimo pervežimo metu.

Nesirūpinkite dėl perkraustymo

Paprasčiausiai pasitikėkite profesionalios perkraustymo įmonės darbuotojais. Jie atliks visus perkraustymo paslaugų darbus: išrinks baldus, supakuos daiktus, pakraus į automobilį, daiktus pristatys naujuoju adresu, kur baldus surinks, pastatys į vietas, sudės daiktus į lentynas ir stalčius. Atlikus visus perkraustymo darbus, surinks ir išveš panaudotas pakavimo medžiagas.

Nepamirškite, kad buto ar namo perkraustymo paslaugos pilnai atliktos tik tada, kai visi daiktai sudėti į savo vietas ir namuose nelikę jokių panaudotų pakavimo medžiagų.

Perkraustymo paslaugos pagal Jūsų poreikius

Profesionalios perkraustymo įmonės suteiks Jums visą perkraustymo paslaugų kompleksą, arba atskiras, tik Jūsų poreikius atitinkančias perkraustymo paslaugas. Jūs galite užsakyti baldų išrinkimą ar surinkimą Jūsų namuose, supakuoti Jūsų asmeninius daiktus, baldų, kitų daiktų pakrovimo ar iškrovimo paslaugas, sunkių daiktų – televizorių, skalbimo mašinų, indaplovių pervežimo ir užnešimo paslaugą. Perkraustymo įmonėje galite įsigyti profesionalių pakavimo medžiagų, stiprių kartoninių dėžių daiktų sudėjimui, pernešimui, sandėliavimui ir transportavimui.

Daugiau informacijos apie butų ir namų perkraustymą rasite www.perkraustymai.lt arba sužinosite paskambinę telefonu: 8 651 90245, kur gausite plačiausią nemokamą informaciją.