Kaip saugiai supakuoti televizorių ar kompiuterio monitorių

Kaip saugiai supakuoti daiktus

Pervežant daiktus, labai svarbu juos saugiai supakuoti. Jei neturite originalios televizoriaus ar monitoriaus dėžės, patarsime kaip saugiai  supakuoti šiuos dužius daiktus pačiam.

DĖMESIO: pakuoti labai brangius daiktus patikėkite perkraustymo įmonių profesionaliems pakuotojams, kurie su tuo susiduria kiekvieną dieną.

Kaip saugiai supakuoti televizorių ar kompiuterio monitorių

Prieš pakavimą, reikia pasiruošti 2 – 3 metrus plėvelės su oro burbuliukais, keletą kartono lapų ar dvi – tris kartonines dėžes ir lipnios juostos. Visa tai galite rasti bet kurioje buitinių prekių parduotuvėje, perkraustymo įmonėje arba čia >>> Kartoninės dėžės perkraustymui

Televizorių ar monitorių apvyniojame burbuline plėvele, keletą sluoksnių uždedant ant ekrano. Kad plėvelė neišsivyniotų, keliose vietose suklijuojame lipnia juosta. Padedame televizorių ant kartono lapo, ar išardytos kartoninės dėžės. Kartoną lenkiame ant televizoriaus ir formuojame dėžę. Užlenkę kartoną, suklijuojame lipnia juosta.

Pakavimo paslaugos

Nedidelį televizorių ar monitorių suvynioję į burbulinę plėvelę dedame tiesiai į dėžę, likusią tuščią vietą užpildome burbulinės plėvelės likučiais, vyniojamuoju popieriumi arba senais laikraščiais.

Parduoda kartono dėžes Vilniuje

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.