Kartoninės dėžės

Kartoninės dėžės

Pakavimo medžiagų pardavimas

Planuojate kraustytis, bet daiktai netelpa į turimas dėžes? Užsukite į Perkraustymai.lt pakavimo medžiagų puslapį – perkraustymo dėžių pardavimas.

Jūsų paslaugoms keleto populiariausių dydžių gofruoto kartono dėžės. 5 sluoksnių gofro kartoninės dėžės perkraustymui yra talpios ir stiprios. Standartinis perkraustymo firmų naudojamas kartoninių dėžių dydis: 60 x 40 x 40 cm. Kartoninės perkraustymo dėžės tinka daiktų sandėliavimui, asmeninių daiktų saugojimui. Iš jų galima išlankstyti dėžes saugiai pervežti bet kokiems daiktams – paveikslams, veidrodžiams, televizoriams ir pan.

Kita kartoninių dėžių rūšis naudojama atliekant profesionalias perkraustymo paslaugas – kartoninės dėžės pakabinamiems rūbams pervežti. Tokios dėžės naudojamos ilgiems ir brangiems rūbams, kurių negalima sulankstyti ir sudėti į paprastas kartonines dėžes perkraustymui: ilgus paltus, suknias, kailinius ir kitus rūbus.

Kartoninės dėžės pardavimas

Visos kartoninės perkraustymo dėžės parduodamos suplotame pavidale, taigi, užima nedaug vietos transportuojant. Išlankstyti dėžes labai paprasta. Sulanksčius, dėžės dažniausiai klijuojamos ir tvirtinamos paprasta lipnia, 5 centimetrų juosta, kurią lengvai rasite bet kuriame prekybos centre.