Kodėl krovininis taksi yra geriau nei kaimyno automobilis

Kodėl krovininis taksi geriau?

Kodėl krovininis taksi yra geriau nei kaimyno automobilis

Krovininis taksi vilniujwVis dar dažnai sakoma, jog Lietuva – švogerių kraštas. Taip sakoma ir kalbant apie darbus, užimamas pozicijas, ir apie tai, jog ieškoma per pažįstamus kas gali padėti persivežti sofą. Tačiau prašyti kaimyno yra ne visada geriausia išeitis. Pastaruoju metu vis dažniau pasirenkamas krovininis taksi, tad natūraliai kyla klausimas ar tikrai verčiau mokėti įmonei už pervežimo ar perkraustymo paslaugas, o ne pasinaudoti kaimyno gerumu.

Krovininis taksi – viskas telpa negrūdant

Krovininis taksi tai specialiai pritaikytas kroviniams vežti automobilis, dažnai mikroautobuso dydžio arba mažas krovininis automobilis. Tokiuose laisvai galima persivežti trijų dalių minkštų baldų komplektą be didesnių problemų. Vienu kartu. Nesukrovus vieno ant kito ir negrūdant pro duris. Tuo tarpu kaimyno minivenas ar universalas nesutalpintų visų iš karto, o visą komplektą galima būtų parsivežti tik iš trijų kartų. Erdvus automobilis yra daug patogesnis krovinių pervežimui be baimės juos sugadinti.

Krovininis taksi pritaikytas kroviniams

Krovininiai taksi pritaikyti krovinių pervežimui. Juose yra specialūs tvirtinimo diržai, kuriais sutvirtinamas krovinys ir jis nejuda net labai vingiuotuose ar kalnuotuose keliuose. Tai itin svarbu vežant baldus su stiklinėmis dalimis ar tiesiog daiktus, kurie bijo sudaužymo.

Be to, krovininis taksi dažnai turi ir papildomų priemonių perdengti krovinį, kad jį maksimaliai apsaugoti – kartonas, diržai, minkšti apklotai, plėvele ir pan. Taigi pritaikytas kroviniams automobilis yra daug saugesnis bet kokiems kroviniams.

Krovininis taksi pigesnis variantas pinigų ir laiko prasme

Laikas – pinigai. O krovininis taksi sutaupo ir laiką ir pinigus. Pervežant didesnį kiekį daiktų, galima visus persivežti vienu metu, tuo tarpu vežant mažu automobiliu tenka vykti kelis kartus. Taip eikvojamas ir laikas, nes važinėjimai atima nemažai laiko, ypač jei reikia vykti didelius atstumus, be to, nereikia pamiršti ir kuro kainos.

Galima dar pridurti, jog sutaupoma ir sveikatos, kadangi krovininis taksi siūlo ir pagalbą pakrauti, iškrauti, užnešti ten kur reikia. Taigi papildomas žmogus ar žmonės galintys padėti persikraustant yra išties naudinga pagalba laiku ir vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.