Praktiski patarimai norintiems persikraustyti

Praktiški patarimai planuojantiems netrukus persikraustyti

Planuojantiems persikraustyti

Praktiški patarimai planuojantiems netrukus persikraustyti

Praktiski patarimai norintiems persikraustyti Nėra dviejų vienodų persikraustymo scenarijų. Tačiau yra tam tikrų panašumų, panašių iškylančių problemų ir jų sprendimų būdų. Todėl prieš planuojant persikraustymo malonumus, visuomet verta atkreipti dėmesį į pažįstamų, draugų ir specialistų patarimus kaip viską suorganizuoti paprasčiau. Tad šiandien pateiksime keletą patarimų į ką atkreipti dėmesį planuojant persikraustymą, tikimės, rasite sau tinkamų.

Dabartiniame būste gyvenote ilgiau nei 5 metus.

„Gal dar kada prireiks” – ar ši frazė pažįstama? Paprastai taip sakoma kažką išnešant į rūsį, sandėliuką, balkoną ar kišant po lova. Kraustymosi metu darykite ir generalinę tvarką, išmeskite daiktus, kurių neprireikė penkis metus ir garantuotai neprireiks dar dešimt. Kam gaišti laiką pakuojant, o paskui pervežant nereikalingus daiktus? O jei dar kraustotės į mažesnį būstą, tuomet nėra net kalbos apie šiukšlių pervežimą. Persikraustymas yra puikus metas atsikratyti nereikalingų daiktų.

Turite akvariumą.

Didelio akvariumo be kraustymo paslaugos teikėjų pagalbos greičiausiai nepervešite. Tačiau bet kokiu atveju reiktų žinoti, kad akvariumas pervežamas tuščias. Paimkite optimalaus dydžio talpą įkurią pripilkite vandens iš akvariumo ir suleiskite žuveles. Tai bus jų laikini namai kol išvalysite, išsausinsite akvariumą ir jį pervešite į naujus namus. Beje, būtų gerai bent truputį vandens iš akvariumo išleisti į talpas (pvz. uždaromus stiklainius) ir persivežti kartu. Žuvelėms bus mažiau streso ir lengviau prisitaikyti, jei jos bus įleistos ne į visiškai šviežią vandenį, o į buvusį akvariumo vandenį.

Turite mažų vaikų ir augintinių.

Tuomet pagrindinę persikraustymo dieną patikėkite juos seneliams, tetoms, dėdėms ar kažkam kuo pasitikite. Vaikai judrūs, gali bet kada pasimaišyti po kojomis kuomet nešate sunkią dėžę, todėl vaikui būnant pačioje persikraustymo sumaištyje kyla pavojus tiek jam, tiek jums. Tuo labiau, vaikai gali trukdyti ir perkraustymo paslaugos teikėjams, kurių tikslas greitai ir tvarkingai jus perkraustyti. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir dėl kačių, šunų bei papūgų.

Turite daug indų ir dūžtančių daiktų.

Dūžtantys daiktai reikalauja daugiausia dėmesio ir laiko juos supakuoti. Juk reikia užtikrinti, kad pervežimo metu jie išliks sveiki. Todėl nepalikite jų pakavimo paskutinei dienai,  verčiau palikite drabužius, kuriuos neturėdami laiko tiesiog sumesite į šiukšlių maišus ir persivešite. Tuo tarpu skubant indų į maišus nesumesi. Indų pakavimui apsirūpinkite kartoninėmis dėžėmis (galima pasiprašyti prekybos centruose dėžių, su kuriomis atvežamos prekės), lipnia juosta ir laikraščiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.